Close

2017 çok güzel geçti, şimdi sıra 2018’de!

January 17, 2018

2017 çok güzel geçti, şimdi sıra 2018’de!

Umarız 2017 sizin için de verimli geçmiştir!

Geçtiğimiz yıl Expertera için oldukça yoğun ve verimliydi. Tam anlamıyla global bir şirket olarak uluslararası bağlantılarımızı kuvvetlendirdiğimiz, heyecan verici iş birlikleri yaptığımız, ses getiren etkinlikler düzenlediğimiz, hizmet alanımızı genişlettiğimiz bir yıl oldu!

Çalışma hayatının hem iş verenler, hem de profesyoneller için daha esnek, verimli ve elverişli bir hale gelmesi için hiç yılmadan çalışmaya devam ediyoruz. Özellikle bu sene öncülüğünü yaptığımız proje bazlı, esnek çalışma modelinin daha da yaygınlaştığını mutlulukla gözlemliyoruz. Global firmalardan KOBİ’lere, yeni girişimlerden, tecrübeli sanayi kuruluşlarına kadar her boyutta ve her sektörden şirketler ile talep-bazlı (on-demand) çalışmalarda iş birliği yaptığımız için çok mutluyuz!

2017’nin bizim için öne çıkan gelişmelerini özetledik:

Dünyada Büyüyoruz 

Bugüne kadar 85 ülkede eşleşme yaptık. Meksika, Japonya, Hindistan, İtalya, Belçika gibi pek çok ülkede uzman eşleştirmeleri yaptık.

Halihazırda 15,000‘in üzerinde profesyonelin bulunduğu uzmanlık platformumuz büyümeye devam ediyor.

Bu yıl uzman ağımıza katılan profesyonellerin uzmanlık alanlarından bazıları: yapay zeka, e-öğrenme, makine öğrenmesi, ethereum ve CRM yazılım mimarisi.

Uzman olarak platformumuza katılmak için tıklayın!
Uzmanlık talebinizi girmek için tıklayın!

Stratejik iş birliklerimiz artıyor!

  • Paraşüt ile işbirliğimiz sayesinde uzmanlarımız KOBİ’lere yönelik tavsiyelerini ve uzmanlıklarını Paraşüt Blog‘unda paylaşıyor.
  • YenidenBiz Derneği ile işbirliğimiz ile kariyerine ara veren kadınların işe dönüş süreçlerini destekliyoruz.
  • Garanti Bankası ile işbirliğimiz sayesinde Garanti Bankası’nı kullanan KOBİ’lere uzman desteği sağlıyoruz.
  • EGİAD ile işbirliğimiz ile Ege Bölgesi’nde hızla gelişen sanayiye uzman desteği sağlıyoruz.
  • KoçFinans ile anlaşmamız sayesinde müşterilerimiz 0 faizli danışmanlık kredisi kullanabiliyor. Artık her boyuttaki şirketin uzmanlık desteğine ulaşması çok kolay!
  • Workinton ile işbirliğimiz sayesinde Workinton üyelerine indirimli uzman desteği sağlıyoruz.

Alanlarında İlk 2 Önemli Etkinlik Düzenledik

“İşin Geleceği”: Yükselen On-Demand Ekonomisi ve Geleceğin Çalışma Modeli
Hayatımızın bir çok alanını etkileyen “on-demand” devriminin işe nasıl yansıdığını Mart ayında gerçekleştirdiğimiz etkinlikte konuştuk. En güncel gelişmeleri dünyaca ünlü Amerikalı uzmanlardan ve Türkiye’nin öncü girişimcilerinden dinlediğimiz panel oldukça ilgi gördü. Etkinlikte çalışma hayatımızın geleceği hakkında bilgi verildi, on-demand çalışma modellerinden örnekler paylaşıldı ve bu modele geçmeyi düşünen profesyonellere tavsiyeler sunuldu.

Uluslararası Dönemsel Yöneticilik Paneli Üyesi olduğumuz, dünyanın en kapsamlı dönemsel yönetici ağı olan Senior Management Worldwide ile birlikte dönemsel yöneticiliği tanıtan bir panel etkinliği gerçekleştirdik. Türkiye’nin önde gelen holding şirketlerinden yöneticiler, yatırım firmaları ve dönemsel yöneticilik tecrübesi olan profesyoneller, İngiltere’den Çin ve Hindistan’a kadar 15 farklı ülkeden üst düzey yönetici katıldı. Etkinlikte dönemsel yöneticilerin kullanıldığı yerli ve global proje örnekleri sunuldu, faydalı yönleri tanıtıldı ve etkili kullanım tüyolar paylaşıldı.

Senelik Uzman Anketimiz: Dijital Dönüşümde Neredeyiz?

Bu yılki uzman anketimiz için iş dünyasının en gündem konusunu, dijital dönüşümü seçtik ve platformumuzda dijitalleşme konusunda tecrübeye sahip uzmanlarımızın görüşlerini aldık. Türkiye’deki firmaların dijital olgunluğu ve kuvvetli ve zayıf yönleri hakkında daha çok bilgi için blog’umuzdaki özeti okuyabilirsiniz.

2018 için Gözde Uzmanlık Alanları 

Her işletmenin sorması gereken bir soru: Websiteniz ne kadar güvenli?

Güvenlik kontrolü ve iyileştirme alanlarınızı belirleyebilecek siber güvenlik uzmanları için bize gelebilirsiniz. İlk durum tespiti bedava! Detaylar için tıklayın.

Araştrmalarımıza göre hızlı büyüyen girişimler ve KOBİ’lerin en büyük uzmanlık eksiği: İnsan Kaynakları, Finans, Yazılım ve Dijital Pazarlama. Bu alanlarındaki pratik uzmanlık çözümlerimizi buradan inceleyebilirsiniz.

2018’deki hedeflerinize esnek zamanlı uzman iş gücü ile daha hızlı ulaşın!

Bizi takip edin!